Máte ve firmě neposlušnou tiskárnu či kopírku, co si ráda přihne?

Tiskové řešení

Pomůžeme vám ji vyléčit! A do kupy dáme i celé tiskové řešení vaší firmy či organizace. Vše poběží hladce, jako na drátkách…

Jaké to je, když se věci řeší sami?

Představte si, že už nikdy nebudete muset zařizovat opravu tiskárny či objednávat tonery. Předtím, než se na vaší obrazovce objeví chybové hlášení, tým z Počítačovky tuto informaci zachytí na svých přijímačích. A ihned k vám vyšle někoho, kdo „problém“, který ještě nenastal, vyřeší. Problémová technika nebude brzdit chod vaší firmy! I o tom je efektivní tisková správa. V rámci kompletního outsorcingu budete platit pouze za pronájem tiskáren, kopírovacích strojů a uskutečněné tisky, existují ale i další možnosti…

Ilustrace - Postavička tiskárny stojí na louce a obdivuje květinu

Jdeme na to od základu

Řekněte nám svou vizi a my vám navrhneme komplexní tiskové řešení na míru. Postavíme ho na „zelené louce“, nebo optimalizujeme na základě analýzy stávajícího provozu vaší firmy. Tento proces zahrnuje i správný výběr multifunkčních tiskových a kopírovacích strojů včetně jejich efektivního rozmístění v sídle vaší společnosti.

Tyto zdánlivé „maličkosti“ zajistí dokonalý chod celé vaší tiskové organizace. Kdo tiskne nejmíň, bude to mít k tiskárně nejdál. Kdo tiskne citlivá data, bude mít personifikovaný přístup či tiskárnu vlastní. Mizí vám stohy papírů a nevíte kam? Nastavíme filtr maximálního počtu tištěných dokumentů s možností jejich odblokování. Vše vymyslíme tak, aby řešení zcela odpovídalo vašim konkrétním potřebám s důrazem na snížení celkových nákladů.

Ilustrace - Tiskárna vykukuje zpoza rohu a schovává se před kamerou

Nepřetržitá podpora a hladký provoz

Celý váš tiskový systém následně propojíme s naší centrálou IT podpory. Výhodou pro vás může být i to, že nejsme limitování žádnou konkrétní značkou tiskových strojů, umíme propojit jakákoliv zařízení. Potřebujete mít zajištěn hladký chod tiskového provozu non-stop? Budeme ho hlídat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Povedeme monitoring i evidenci tisků a kopií dle uživatelů, díky tomu budeme efektivně plánovat a optimalizovat vaše náklady. Veškerou správu, servis a údržbu včetně dodávek spotřebního materiálu budeme řešit za vás. A vy se tak budete moci v klidu věnovat pouze svému byznysu.

Co vše pro vás můžeme zařídit?

Analýza a optimalizace nákladů
Komplexní tiskové řešení na míru
Správa, údržba a dodávky spotřebního materiálu
Outsorcing včetně pronájmu tiskových strojů

Zajímá vás, jaké řešení bychom navrhli u vás?

Ozvěte se nám!