Zoom. Načíst. Vyhodnotit. Otevřít. Jak snadné!

Docházkové systémy a brány

Kdo má přístup sem? Kdo má přístup tam? Komu neotevřu? Koho pustím dál? Naše pohotové brány v tom mají jasno! Pracují rychlostí blesku a jsou stále ve střehu.

Jednoduchá řešení pro každodenní provoz

Automatizované vstupní, vjezdové a docházkové systémy navrhujeme tak, aby byly geniálně jednoduché a bezproblémové. Nemáme žádné limity – můžeme připravit nadstavbu k již stávajícímu systému či naprogramovat řešení kompletně nové. V minulosti jsme tak činili pro malé i velké firmy, ale i obrovské organizace s fluktuací tisíce aut či zaměstnanců denně. Celý systém stavíme na míru konkrétnímu podniku, provozu a oboru podnikání. Díky tomu garantujeme spolehlivost, přesnost i rychlost. Naše vstupní systémy máme odzkoušeny praxí, a to na nejvýznamnějších klientech i klíčových hráčích na trhu.

Ilustrace - Tiskárna vykukuje zpoza rohu a schovává se před kamerou

Docházka zaměstnanců a řízení přístupů

Evidence příchodů a odchodů zaměstnanců, údaje o přerušení pracovní doby, neustálá kontrola počtu osob na pracovišti, propojení s dalšími interními systémy a samozřejmě snadná identifikace a moderní řízení přístupů. Docházkový systém musí perfektně splynout s chodem vaší firmy. Vyhovovat by měl jak vedení, tak zaměstnancům. Čtení biometrických údajů je v dnešní době trendem, často se ale dá vymyslet i jednodušší a levnější varianta, pro každodenní provoz výhodnější. Ve strojírenské firmě, kde pracovníci nosí často rukavice, jsme namísto těžko použitelných skenů otisků prstů nahrály osobní údaje do soukromých ID karet, které zaměstnanci nosí tak jako tak stále při sobě. Díky variantě propojení s osobním předmětem lze zamezit častému ztrácení čipů či jejich zneužívání a půjčování. Veškeré informace jdou rovněž nahrát do chytrých mobilních telefonů. Dle jména a šarže pak přístupový systém pouští do specializovaných částí areálu pouze pověřené osoby.

Ilustrace - usmívající se kabel USB

Propojení evidence s dalšími systémy

Docházkový systém výrazně ulehčuje práci mzdovým účetním. Spárovat ho lze s účetním a personálním systémem firmy. Propojení na výkazy práce, plánování směn, pracovních cest či dovolených, to vše usnadňuje řízení firmy. Vedoucí pracovníci získají přehled o docházce zaměstnanců, či o práci strávené nad jednotlivým projekty. Veškerá data se dají následně extrahovat ke komplexním analýzám a grafům. Přesná evidence docházky zároveň optimalizuje mzdové náklady.

Ilustrace - policie honí UFO co prolétá SMART bránou

Automatizované vjezdové brány s rychlou latencí

Řešíte správu soukromého parkoviště či areálu podniku? Vyvinuli jsme speciální automatizovaný program, který máme odzkoušený na jednom z největších neplacených parkovišť v Praze. Napojen je na náš kamerový systém a do areálu vpouští vozidla na základě SPZ. Naše řešení je unikátní svou rychlostí! Proces načtení, vyhodnocení a otevření brány trvá méně než 2 sekundy. Naprogramovat se dá ale i nespočet výjimek – například automatické vpuštění vozidla záchranné služby či policie. Celý systém je navázán na databázi, do níž se v pravidelných intervalech zaznamenávají veškerá data. Kdo projíždí, jak dlouho se v areálu zdrží, v jakých hodinách je prostor nejvíce vytížený? Ze všech vstupů se dají připravovat přehledné analýzy.

Co vše pro vás můžeme zařídit?

Komplexní docházkový systém na míru
Moderní řízení přístupů
Optimalizace mzdových a účetních nákladů
Automatizovaný vjezdový systém a ochrana areálu

Zajímá vás, jaké řešení bychom navrhli u vás?

Ozvěte se nám!