Outsideři musí z ringu ven! Nahraďte starou techniku opravdovými šampiony.

IT a vývoj software

Hardware, software, připojení a vývoj na míru – IT řešení od nás zefektivní chod jakékoliv organizace. Dejte sbohem vleklým potížím, připravte se na přepychovou jízdu!

Začínáme hardwarem

V rámci komplexního IT řešení provádíme klienty celým procesem optimalizace a instalace. Vybereme ideální techniku – počítače, notebooky, kopírky a tiskárny, navrhneme veškerou architekturu včetně správného rozmístění zásuvek. Celý systém zprovozníme a propojíme. Vše bude úhledné, učesané a plně funkční. Specializujeme se také na vysokorychlostní internetové připojení, které řešíme zásadně pomocí optických kabelů pro zajištění bezproblémového chodu. Wi-Fi routery doporučujeme instalovat pouze do zasedacích místností či vstupních hal pro návštěvy. Při nákupu techniky pro vás vyjednáme velice zajímavé ceny, na které jako koncový zákazník nedosáhnete. V optimalizaci nákladů máme skutečně bohatou praxi.

Ilustrace - Postavička monitoru drží deštník a chrání se před digitálním deštěm z Cloudu

Poradíme se softwarem

Dle oboru vaší firmy či organizace vám rádi doporučíme a nainstalujeme ideální programové řešení s již předjednanými výhodnými platebními podmínkami. Spolupracujeme například s firmou Microsoft, přes kterou zajišťujeme spolehlivé cloudové úložiště i licence na MS Office 365. Nastavíme vám nejlepší způsob zálohování veškerých dat a postaráme se o bezpečnost všech dokumentů. Pomůžeme vám rovněž s nastavením e-mailového klienta včetně doporučení hostingu či vlastního e-mailového serveru.

Ilustrace - Stůl s monitorem a tiskárnou

Zajistíme outsorcing veškerých IT služeb

Mnoha firmám, školám, vzdělávacím institucím i vládním organizacím poskytujeme komplexní outsorcing IT služeb. Ideální varianta pro ty, kdo chtějí mít garantován bezproblémový provoz bez starostí. Naše centrála pak má neustálý přehled o chodu vaší společnosti – na jedné obrazovce vidíme, kolik počítačů právě běží, jaká je kapacita úložiště, hlídáme chybová hlášení, spravujeme licence programů, které můžeme obnovit či přikoupit jediným kliknutím… Jsme zkrátka neustále k dispozici řešit jakýkoliv problém za vás.

Ilustrace - Postavička monitoru má na hlavě kouzelnický klobouk

Vývoj a kouzla na míru

Nenacházíte na současném trhu přesně to, co byste potřebovali? Žádný problém, dokážeme i zázraky na počkání! Umíme navrhnout a naprogramovat unikátní řešení, programy či aplikace na zakázku, nebo vymyslet zjednodušení a nadstavby k již stávajícím produktům tak, abyste byli spokojeni. Řekněte nám své požadavky a přání, my vymyslíme, jak na to technicky.

Co vše pro vás můžeme zařídit?

Kompletní IT řešení pro firmy a instituce
Bezpečný vysokorychlostní internet
Vývoj aplikací a programů na míru
Optimalizace nákladů

Zajímá vás, jaké řešení bychom navrhli u vás?

Ozvěte se nám!