Jsme Počítačová společnost. Nikdo nám už ale neřekne jinak než Počítačovka. Ve skutečnosti jsme totiž hlavně parta IT nadšenců a programátorů. A jestli nás něco baví, tak je to hledat východiska tam, odkud už zdánlivě žádná cesta nevede.

Počítačová společnost 3D logo

Jedeme v tom 20 let

Více než 20 let praxe v oboru nám dává odvahu s klidným svědomím říct, že „vymyslet a naprogramovat se dá úplně všechno“. Kreativní myšlení, jiný pohled na věc a invence – to je přesně to, co dává naší práci nový rozměr. Jsme zavedený a dlouholetý tým, v němž se každý specializuje na segment, ve kterém vyniká nejvíce. Díky sehrané spolupráci navrhujeme komplexní řešení pro malé i velké firmy, nadnárodní či státní organizace, ale i start-upy, které potřebují zcela osobitý a inovativní přístup.

Klíčová je nezávislost

Nemáme nasmlouvány konkrétní dodavatele softwaru či hardwaru, vždy vybíráme to nejvhodnější pro konkrétní účely našich klientů. Umíme propojit různorodé systémy, vytvořit nadstavby k již stávajícím programům a zároveň optimalizovat náklady v chodu jakékoliv firmy či organizace. Jsme Počítačovka!

Zajímá vás, jaké řešení bychom navrhli u vás?

Ozvěte se nám!