Dosluhují vám kamery a nejsou ve střehu, tak jako dříve?

Inteligentní Kamerové systémy

Pošlete stařečky do důchodu a nechte je odpočívat. Nahradíme je mladými svižnými nástupci s okem ostřížím.

Efektivní rozvržení a výběr techniky

Kamerových systémů jsme instalovali nespočet a máme v tom praxi. Pomůžeme i vám. Vymyslíme řešení pro jakékoliv prostory – malé, velké, zapeklité či dopravně vytížené. Vše navrhneme tak, abychom měli v hledáčku každý kout a nic nám neuniklo. Základem je správný výběr techniky a její optimální rozvržení. Kolik kamer je málo, kolik je moc? S hemisférickou technologií lze jejich počet snížit na minimum. Důležitá je optimalizace a nastavení zorných polí.

Ilustrace - usmívající se kabel USB

Propojit a naprogramovat lze cokoliv. Ale…

Co je naší další výhodou? Jako správná IT firma dokážeme váš inteligentní kamerový systém naprogramovat dle individuálních potřeb a propojit s čímkoliv, co budete potřebovat. Analyzovat se dá všechno, nač si vzpomenete! Zde si ale dovolíme jedno „ale“. Rádi se budeme starat o vaši bezpečnost a ochranu majetku, v rámci inteligentní video analýzy se ale nechceme podílet na invazivním marketingu typu „face control“ či monitorování lidí pohybujících se po obchodě...

Ilustrace - kamera nejistě přistupuje k odloženému zavazadlu

Bezpečnostní video analýza

Kamery umíme navázat na docházkové a inteligentní vjezdové systémy s rychlým čtením SPZ, stejně tak můžeme vyhodnocovat, kolik lidí prošlo do areálu z důvodu bezpečnosti. Výstupem jsou pak podrobné statistiky a analýzy. Zachytit dokážeme dlouho stojící opuštěný objekt, zmobilizovat ochranku areálu a vyslat ji k němu. Detekce objektů se dá nastavit i na základě termografie čili teplotního pole a mnoha dalších parametrů. V rámci bezpečnostní video analýzy lze zkrátka naprogramovat jakoukoliv poplachovou událost, na níž bude ostraha upozorněna zvýrazněním na obrazovce či zvukovým signálem.

Ilustrace - mladá kamera sedí vedle staré kamery

Hlídáme vás, hlídáme za vás

Pro zajištění plynulého a bezpečného provozu vašeho kamerového systému je nutná neustálá kontrola a vzdálený dohled z našeho dispečinku. Ve chvíli, kdy zjistíme poruchu, k vám ihned vysíláme technika. Mnohdy ale dokážeme zachytit informaci o možné chybě dříve, než nastane, a vše dát do pořádku, aniž byste tuto situaci jakkoliv pocítili.

Zajímá vás, jaké řešení
bychom navrhli u vás?

Ozvěte se nám!